ЯК ОБРАТИ БЕЗПЕЧНИЙ АНТИСЕПТИК ТА НЕ НАШКОДИТИ СВОЄМУ ЗДОРОВ'Ю Ю.

У тієї годину як країна бореться з пандемією Коронавірусу (COVID-19), з'єднання є ті, хто намагається використати ситуацію на свою користь, та якнайшвидше заробити легких грошей.
Через великий попит на ринку України почали з'єднання являтись підробленні антисептики відомих марок, та багато нових товарів, які виробники намагаються реалізувати під виглядом дезінфікуючих засобів. Антисептики наразі випускають не лише виробники звичайних миючих засобів, а й підпільні цехи та приватні особини. Зазвичай такі засоби взагалі не мають необхідних документів, які підтверджують справжність і безпеку продукції що пропонується, або запропоновані документи не підтверджують приналежність товару до засобів дезінфекції.
Придбання таких товарів не лише не дає гарантії їх ефективності, але й може призвести до більш серйозних наслідків. Застосування антисептиків які виготовленні без дотримання відповідних технічних умів, не пройшли перевірку і не зареєстровані належний чином, можуть спричинити алергічні реакції, отруєння і завдати серйозної шкоди здоров'ю.
Зараз в інтернеті можна знайте безліч пропозицій з продажу антисептиків. Сторінки соціальних мереж, сайтів безкоштовних оголошень та сторінок «одноденок», рясніють гарними зображеннями і привабливими пропозиціями з продажу засобів дезінфекції.
На що обов'язково необхідно звернути увагу обираючи антисептик!
Уважно ознайомтесь з етикеткою засобу, на ній повинна бути вказана наступна інформація:
- склад засобу із зазначенням діючих речовин;
- серія та дата виготовлення;
- термін придатності;
- назва та адреса виробника;
- технічні умови на виготовлення засобу.
Зверніть увагу! Технічні умови (ТУ У) на дезінфікуючі засоби, повинні починатись з цифр 20.2 – що відповідає технічним умовам на виготовлення Засобів дезінфекції. Якщо вказанні технічні умови починаються з інших цифр, то товар не може відноситися до дезінфікуючих засобів. Наприклад цифри – 20.4 відображають приналежність товару до миючих засобів та не являється антисептиком.
Засіб обов'язково повинен мати Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, із зазначенням назви засобу, вмістом діючих речовин, технічних умів, сферою застосування, назвою та адрескою виробника. Також, необхідною умовою є наявність Свідоцтва про державну реєстрацію дезінфікуючого засобу, або він повинен бути внесений до Державного реєстру дезінфекційних засобів України.
Обов'язково перевіряйте інформацію на вказану товарі який плануєте купувати.
Дотримуючись цих простих правил, ви будите впевненні в якості, ефективності та безпечності дезінфікуючого засобу.
З турботою про вас та ваше здоров'я,
ТОВ «Владасепт»
- ГОТУЄМОСЬ ДО ШКОЛИ!Літо невблаганно наближається до завершення. Зовсім скоро пора відпусток і канікул закінчиться і діти знову підуть до школи після тривалої перерви, віддаленого навчання та літніх канікул.Повна версія статті
- АНТИСЕПТИКИ ДЛЯ РУК І НЕ ТІЛЬКИ!Антисептичні засоби для рук вже давно увійшли в наше повсякденне життя завдяки своїй ефективності і простоті у використанні. Вони захищають шкіру від бактерій і вірусів та дарують відчуття чистоти і свіжості.Повна версія статті